Knowit digital undervisning og kurser

Skræddersyede kurser og uddannelsesforløb

I Knowit udvikler vi uddannelsesforløb og kurser, der er tilpasset din organisations behov og krav alt erfter hvor du er i den digitale transformation. 

Vi skræddersyr både uddannelsesforløbets indhold, og måden vi afholder uddannelsen på, så forløbet er tilpasset organisationen, arbejdsopgaverne og den øvrige situation. Fx tilbyder vi både almindelig fremmødeundervisning, online læringsforløb og blended læringsforløb. Vi sammensætter læringsaktiviteterne i form og tid sådan, at forløbene er i overensstemmelse med jeres ønsker og behov.

Events og seminarer

I Knowit deler vi løbende ud af vores viden og erfaringer på det digitale område. Har du brug for at få inspiration til din brugerrejse eller vil du vide mere om chatbots eller RPA?

Få overblik over vores kommende events og seminarer.

 

 

Kontakt os
Jim Nielsen
Ansvarlig for salg
Kontakt mig
Kontakt mig

Til toppen